DATASHRED Kft.
Iratkezelési szolgálatásokat nyújtó vállaltunk iratmegsemmisítő üzemébe gyáli telephellyel, kis létszámú raktári csapatába az alábbi pozícióba munkatársat keres:

RAKTÁROS -TARGONCÁS

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkező anyagok átvétele, mérése, deponálása
  • darálásra szánt anyagok darálógéphez szállítás
  • a kész bálák mérése, fajta szerinti szortírozása
  • kimenő kamionok felpakolása targoncával
  • szükség szerint manuális és targoncás pakolás
  • munkaeszközök és munkakörnyezet rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1 műszakos munkarend vállalása 8:00-16:30-ig
  • középfokú iskolai végzettség
  • új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély
  • raktározási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fix fizetés és béren kívüli juttatás (utazás támogatással)
  • magas színvonalú technológia
  • raktári és logisztikai folyamatok megismerése
  • szakmai fejlődés támogatása
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • bejáráshoz utazási költségtérítés

    Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyál