Rád vár profikból álló, lendületes csapatunk

raktáros – targoncás

pozícióban, egy nemzetközi, stabil hátterű cégnél, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • raktári beérkező szállítmányok mozgatása, készletre vétele és komissiózása
  • raktári egyéb árumozgatások, csomagolási tevékenységek végzése
  • munkavégzés magas emelésű toló oszlopos és homlokvillás targoncával
  • RF vonalkód olvasó terminálok kezelése
  • szoros együttműködés az áruszállító sofőrökkel a járművek fel- és lepakolásakor

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány OKJ-s bizonyítvánnyal
  • minimum 2 év, multinacionális vállalatnál szerzett raktári targoncavezetői gyakorlat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság
  • alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Amit mi nyújtunk:

  • felelősségteljes munka és stabilitás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • juttatások (cafetéria, munkába járás támogatása, céges mobiltelefon)
  • hétfőtől péntekig 8 órás munkavégzés
  • munka-magánélet megteremtésének támogatása (családbarát munkahely)
  • munkavállalóit megbecsülő, értéküket felismerő, ’emberekben’ és csapatokban hosszútávon gondolkodó, lojális munkaadó
  • modern munkakörnyezet
  • segítségnyújtás a betanulási folyamatokban
  • rugalmas vezetői hozzáállás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület