Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. Logisztikai Osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • A komissiózás szervezése, fizikai és informatikai előkészítése
  • Anyagmozgatás
  • Félautomata komissiózó rendszeren történő munkavégzés és annak koordinálása
  • Beérkező rendelések kezelése
  • Folyamatos egyeztetés az értékesítő hálózattal anyagszükségletük biztosítása érdekében
  • A Logisztikai Osztály működéséhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumkezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret és gyakorlat
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és koordinációs készség, pontosság
  • Fokozott terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Logisztikai végzettség
  • Logisztikai területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Műszaki ismeret
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkavégzés, 8 órás munkaidőben
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1015 Csalogány utca 30-32.

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 03.

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot mellékelve „Raktáros" jeligére.