A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

FELADATOK

  • áru átvétele, számolása, bevételezése vállalat irányítási rendszerben, szállítólevelek kezelése
  • anyagmozgatás a raktárból az épületben működő laborok részére
  • kiadott anyagok könyvelése a vállalatirányítási rendszerben
  • felmerülő „azonnali” anyag igények kiszolgálása
  • leltározás
  • veszélyes hulladékok kezelése
  • kapcsolattartás a beszerzési osztállyal
  • részvétel a raktározási folyamatok fejlesztésében, raktárhatékonyság növelésében

ELVÁRÁSOK

  • középfokú végzettség
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kifejezetten Excel ismerete
  • megbízható, pontos precíz munkavégzés

ELŐNYÖK

  • hasonló munkakörben – esetleg egészségügy területén - szerzett néhány éves tapasztalat
  • vállalatirányítás rendszerben szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • biztos nemzetközi háttér
  • egyéb juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE

    SYNLAB Budapest Központ
    1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.