STX HORSEBOXES Kft.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    Feladatok:
    - a raktározási folyamathoz tartozó feladatok elvégzése, illetve a tevékenység során felmerülő anyagmozgatás végrehajtása
    - a külföldről és belföldről beérkező áruk átvétele számla alapján, az árak, mennyiségek - - tételes ellenőrzésével
    - a beérkező tételek rögzítése a készletnyilvántartó programban
    - a termékek árcímkéinek elkészítése, ha az árun nincsen vonalkód címke, akkor vonalkód címke nyomtatás
    - belső logisztikai feladatok precíz könyvelése
    - továbbá egyéb felmerülő feladatok szakszerű elvégzése
    Elvárások:
    - középfokú végzettség
    - műszaki végzettség előnyt jelent
    - targoncavezetői engedély, gyakorlat előny
    - raktárosi munkakörben szerzett több éves tapasztalat
    - informatikai ismeret (raktár-irányítási rendszer ismerete)
    - önálló, precíz, pontos munkavégzés

    AMIT KÍNÁLUNK:

    - 1 műszakos munkarend /6:00-14:25/

    - Versenyképes alapbér

    - Saját állományú munkaviszony

    - Munkaviszonyban eltöltött idő függvényében folyamatosan emelkedő, egyedülállóan széles körű béren kívüli juttatás /4. munkaviszonyban töltött évtől, éves bruttó 721 788 forint összegű keretet/

    - Bónusz rendszer

    - Munkatárs ajánló program bruttó 50.000-100.000 forint

    - Munkába járás támogatása

    - Céges rendezvények, jubileum

    - Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség

    - Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve

    - Szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9244 Újrónafő, Alkotmány utca 27.

Jelentkezési határidő:

2019. 07. 22.