Sonepar Magyarország Kft.
www.sonepar.hu

 Cégünk a világ piacvezető villamossági nagykereskedelemmel foglalkozó Sonepar Group helyi vállalkozása, mely villamossági anyagok teljes termékválasztékát forgalmazza professzionális felhasználók számára. Logisztikai részlegünk fejlesztése kapcsán a dunaharaszti központi raktárunkba, egy fiatalos, jó hangulatú csapatba várunk Téged

raktáros

pozícióba.

FŐBB FELADATOK

  • ki-és betárolás
  • kábelvágógép kezelése, anyagmozgatás

MUNKARENDEK

    • 06:00-14:30 és 14:30-23:00
    • 20:00-04:00
    Raktár logisztikában szerzett tapasztalat, precíz, pontos munkavégzés és saját gépjármű szükséges a munkába járáshoz. Targoncavezetői jogosítvány előny, de nem feltétel.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Közvetlen munkahelyi légkör
  • Hosszú távú karrier lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti, 2330 Mechwart András utca 4.

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat a fizetési igény és a munkarend megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.