A SONEAS cégcsoport nagy szakmai tapasztalattal rendelkezik a vegyipari gyártás területén, és egyre több nagynevű cég választja partneréül a megbízhatóság és jó minőség miatt. Tudjon meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon!

Ha fontos a bejelentett munka, a korrekt bérfizetés és szívesen dolgozna egy folyamatosan fejlődő cégnél, JELENTKEZZEN hozzánk MOST, mert laboratóriumaink és kísérleti üzemünk folyamatos anyagellátása érdekében

RAKTÁROS

munkakörbe keresünk kollégát azonnali munkakezdéssel.

A munkakör főbb feladatai:

  • beérkező csomagolóanyagok és vegyi anyagok ellenőrzés utáni átvétele, érkeztetése
  • az üzemek és laborok kiszolgálása a szükséges alapanyagokkal
  • export anyagok előkészítése, csomagolása
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása (részben számítógépen)
  • raktárak rendjének, tisztaságának fenntartása

Önt keressük, ha megfelel az alábbi alapfeltételeknek:

  • középfokú iskolai végzettsége van
  • alapszintű számítástechnikai felhasználói ismeretekkel rendelkezik
  • B kategóriás jogosítványa és balesetmentes vezetési gyakorlata van
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítványa és jogosítványa van targoncavezetési gyakorlattal
  • erős fizikai munkabírású, egészségügyileg alkalmas a munkakör betöltésére
  • felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzésre képes és hajlandó, megbízható

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

  • vegyiparban szerzett gyakorlat és/vagy ADR jogosítvány ill. tűzvédelmi szakvizsga megléte

Amit kínálunk:

  • hatóságoknál bejelentett munkaviszony
  • a munkabér időben, átutalással érkezik
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. albérleti támogatás)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos feladatok

További információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület, Illatos út
  • Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével lehet “RAKTÁROS” megjelöléssel.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása és a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés folyamatos. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha járt nálunk meghallgatáson, biztosan kap visszajelzést is!