Nem akadály a nehezebb fizikai munka?
Esetleg rendelkezel raktári területen szerzett tapasztalattal?
Olyan munkahelyet keresel, ahol hosszú távon előrelépési lehetőséged is van?
Jól kommunikálsz, precízen végzed a munkádat és akár többműszakot is vállalnál?
TUDUNK SZÁMODRA EGY KIHAGYHATATLAN LEHETŐSÉGET!

Raktáros (Siófok)

Miért lesz ez a legjobb munkahelyed?

  • Mert egy stabil, biztos háttérrel rendelkező cég csapatának tagja lehetsz
  • Mert nem kell más, csak 8 általános iskolai végzettség és a lelkesedésed
  • Mert ha megbízhatóan és precízen dolgozol, akkor feljebb léphetsz a ranglétrán
  • Mert versenyképes bérezést kapsz alapbérrel, pótlékokkal, havi bónusszal és utazási támogatással

Ezekért a feladatokért lehetsz majd felelős:

  • Bejövő és kimenő áruk kezelése
  • Kézi anyagmozgatás
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal

Te lehetsz a csapat következő tagja, ha:

  • Nem akadály a nehezebb fizikai munka
  • Jól kommunikálsz és precízen végzed a munkádat
  • Dolgoztál már hasonló munkakörben
  • Tudod vállalni a hétvégi munkavégzést is
  • Csapatjátékos vagy
  • Sikeresen részt veszel a két körös kiválasztási folyamaton

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Siófok

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.