A SEWS Autókábel Magyarország Kft., Kisbéren működő autóipari beszállító vállalat

raktáros

munkatársat keres 2020. februári-márciusi belépéssel.

Elvárások:

  • Kisbéri vagy környékbeli lakhely maximum 30-40 km-es körzetből előny
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és OKJ bizonyítvány ( vezetőüléses, vezetőállásos)
  • Pontos munkavégzés
  • Fizikai munkára való alkalmasság
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása, 12 órás műszak
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Raktáros gyakorlat előny

Feladatok:

  • Anyagmozgatás, gépkezelés
  • Bevételezés
  • Beérkezett szállítmány számítógépes nyilvántartása
  • Kiszállítás összegyűjtése, csomagolás
  • Raktári nyilvántartás
  • Veszélyes és nem veszélyes hulladék nyilvántartás

Juttatások:

  • Bejárás céges busszal Kisbér, Hánta, Ászár, Súr, Bakonyszombathely, Bársonyos és Kerékteleki településekről térítésmentesen, máshonnan saját autóval bejárás térítése 45 Ft/km-rel
  • Versenyképes bérezés, műszakpótlékok kezdő bér kb havi nettó 200 000 Ft
  • Jó munkahelyi légkör
  • Műszakbeosztásból adódó sok szabadidő hét közben
  • Egészségmegőrző program
  • Havi 100 000 Ft ösztönző bér belépéstől
  • Cafeteria belépés első napjától, az összes adót a munkáltató fizeti
  • Egyéb béren kívüli juttatások ( júliusi és decemberi bónusz )
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kisbér

Jelentkezésüket önéletrajzzal és érvényes targoncavezetői jogosítvány, továbbá OKJ bizonyítvány másolattal vagy a SEWS Autókábel Magyarország Kft., 2870 Kisbér, Pf. 82. címen várjuk.
Érdeklődni a 34/552-206 telefonszámon lehet.