• A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

  • Raktáros

    Főbb feladatok:

    • Áruátvétel (futároktól való csomagátvétel, csomagbontás, mennyiségi átvétel, bevételezés, betárolás)
    • Árukiadás (kiszedési lista alapján történő anyag összekészítés, az összekészített tételek átadása a gyártásnak)
    • Anyagmozgatás raktáron belül és telephelyen belüli raktárak között
    • Raktári rend fenntartása, munkaterület rendezése és tisztán tartása
    • Alapanyag leltározása

    Elvárások:

    • Hasonló területen szerzett min. 1 éves tapasztalat
    • Számítástechnikai ismeretek (Outlook, vállalatirányítási rendszer)
    • Pontosság, precizitás
    • Önálló munkavégzés

    Előny:

    • Targoncavezetői engedély
    • Mechanikai és elektronika alkatrész ismeret

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
    • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
    • Fiatalos, lendületes csapat
    • Dinamikusan változó munkakörnyezet
    • Céges rendezvények, csapatépítő programok
    • Cég által támogatott sportolási lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 2.

    Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.