Rólunk

A Sanmina 100%-os amerikai tulajdonú multinacionális vállalat, amely két cég egyesülésével jött létre 2001. december 6-án.

Az Európai központ telephelye Tatabányán 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció illetve az orvostechnika területéről.

A Sanmina magyarországi indulása óta a jelenlegi 40.000 m2-es alapterületével és 1400 fős magasan képzett munkavállalója révén huzamosabb ideje Tatabánya és térsége meghatározó munkáltatója. IMS gyára révén 1000 fővel évi több millió elektronikai alkatrészt és összetevőt gyárt az autóipari és telekommunikációs iparágaknak; SGS gyárában mintegy 300 fővel telekommunikációs és orvostechnikai eszközöket javít.

További információk
Sanmina – SCI Magyarország Kft.
2800 Tatabánya
Kóta József u. 02.
tel: +36 34 515 600

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az SGS divízióba:

RAKTÁROS

8 órás 2 műszak

Főbb feladatai, felelőssége:

  • Raktárba beérkező és a raktárat elhagyó termékek előírások szerinti kezelése
  • Belső árumozgatási folyamatok teljes körű betartása az előírásoknak megfelelően
  • Komissiózás, csomagolás
  • Előírások szerinti adminisztráció teljesítése

Képességek, tapasztalatok:

  • Targoncavezetői jogosítvány (vezető üléses, állásos)
  • Szakképzettség, érettségi előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Raktározásban szerzett tapasztalat előny
  • Többműszakos munkarend vállalása (2 szak , 8 óra)

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Útiköltség térítés
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát.