Reklámajándék.hu Kft.

29 éve sikeres, 3 milliárd forint forgalmú, magyar tulajdonú cégcsoportunk 100 fős „aranycsapatának” továbberősítésére, budapesti munkavégzésre keres:

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    A teljes raktári munkafolyamat elvégzése:

    • bejövő áru átvétele, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
    • rendelések összekészítése komissiózó lista alapján
    • árukiadás vevőknek, alvállalkozóknak
    • raktári rend kialakítása, fenntartása, leltározás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú végzettség
    • fizikai teherbírás
    • önálló, gyors, pontos munkavégzés
    • alapszintű felhasználói számítógépes ismeretek
    • jó kommunikációs készség
    • nagyfokú önállóságot és egyben csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

    • Stabil munkaadói háttér magyar tulajdonú cégnél, azonnali kezdéssel
    • Professzionális, családias munkakörnyezet, összetartó csapat
    • Az alapbéren felül fizetett túlóra, és év végi bónusz lehetősége
    • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők
    • Korlátlan, ingyenes telefon magánhasználatra is, parkoló, bicikli tárolási lehetőség, öltöző, zuhanyzó, ingyen kávé
    • Fizetés megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Gubacsi út 61.