RAPIKER KFT.
Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.
Dinamikusan fejlődő, 20 éve a piacon lévő, saját márkás termékeket értékesítő nagykereskedelmi vállalkozás.

Főbb feladatok, munkák:

Raktárost keresünk, részben kiszállítói és üzletkötői feladatok ellátásával, építőipari tömítőanyagok valamint műszaki aeroszolok értékesítéséhez, fix + jutalékos rendszerben, a meglévő vevőkör kiszolgálására, valamint új vevők felkutatására, algyői telephellyel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Feltételek:
- B. kat. vezetői engedély
- megbízhatóság, önálló munkavégzésre alkalmasság
- jó munkabírás, eladás orientált személyiség
- számítógépes alapismeretek
- raktár felelősség, erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- üzletkötői gyakorlat, műszaki, vagy kereskedelmi végzettség, hasonló vagy kapcsolódó területen szerzett tapasztalat
- angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Hosszú távú, változatos munkakör
- Versenyképes fizetés
- Teljesítmény arányos év végi bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád megye

A pozícióra pályázni a "Jelentkezem" gomb megnyomását követően fényképes önéletrajz csatolásával és a bérigény megjelölésével lehetséges.