BIZERBA a mérlegipar vezető márkájaként folyamatosan erősíti piaci pozícióit. A német cég magyar leányvállalata a BIZERBA Mérleg Hungária Kft. rátermett munkatársat keres

„Raktáros – raktáros logisztikus ”

munkakörbe.

Amennyiben szeretnél kellemes és értelmes társaságban dolgozni, itt a helyed!

További általános céginformációk: www.bizerba.com

Feladataid:

  • Teljes áruforgalom nyomon követése.
  • Általános raktározási feladatok pl.:
    • Raktári beérkezéseknél a beszállított tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése.
    • Raktáron belüli anyagmozgatás, helyoptimalizálás.
    • Kiszállítások előkészítése (komissiózás 20-25kg-os dobozokkal).
  • Szerviz alkatrészek megrendelése és nyomon követése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel szóban és írásban.
  • Szállításszervezés
  • Változatosságot adóan kisteherautóval történő személyes árukiszállítás ügyfelekhez
  • Együttműködés a raktáros kollégákkal.
  • Folyamatos együttműködés a pénzüggyel, a szervizzel, a logisztikával és az értékesítéssel.

Elvárásaink:

  • Legyen min. 3 év szakmai tapasztalatod
  • Legyen középiskolai végzettséged vagy magasabb
  • Legyél képes önállóan a raktári feladatok átfogó megszervezésére
  • Légy önmagaddal és főleg a munkáddal kapcsolatban maximálisan precíz
  • Haladó kezelői szinten használd a Microsoft Office programokat
  • Munkádban légy gyors és pontos
  • Legyen B kategóriás jogosítványod
  • Gyalogkíséretű elektromos targonca jogosítványod előnyt jelenthet
  • Használható szintű idegennyelvtudásod külön értéket jelent számunkra

Személyi elvárásaink:

  • Alapvető a megbízhatóság
  • Együttműködő készség
  • Csapatmunkában való részvétel képessége

Amit nyújtunk:

  • barátságos 40 fős cégben működő 3 fős raktári munkakörnyezet
  • arányos jövedelem
  • stabilitás és biztonság

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, juttasd el fényképes önéletrajzod Fehér Vilmos részére