CSŐCENTRUM Kft.
Bővülő csapatunkba

Raktáros-rakodó (egy műszakos, nappali munkarend)

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Raktáros-rakodó munkatársakat keresünk hétfőtől péntekig, tömegközlekedéssel jól megközelíthető kispesti raktárunkba. Acéltermékek (cső és zártszelvény) forgalmazásával foglalkozunk és csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársakat.
    Amit kínálunk:
    Bejelentett fix fizetés, munkaruha, egy műszakos munkarend (H-CS: 7-16; P: 7-15).
    Elvárás: min. 8 általános iskola, precíz munkavégzés.
    Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat (emelődaru kezelés, targonca kezelés) előny, de nem elvárás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Munkarend, munkaidő pontos betartása, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    ADK autódaru kezelése

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1195 Budapest, Vas Gereben utca 4.