R.T.B. Étterem Kft.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    Budapesti központi konyhánkba, tapasztalattal rendelkező, talpraesett RAKTÁROS kollégát keresünk, aki folyamatosan ellátja egységünk raktározással kapcsolatos tevékenységeit és gondoskodik a zavartalan üzemeltetés körülményeiről.

    Feladatok:

    - napi áruátvétel tételesen, minőségileg, mennyiségileg, szakosított tárolás

    - éttermek nyersanyag igényeinek összekészítése

    - napi főzési nyersanyagok összekészítése

    - előkészített nyersanyagok selejtezésének nyilvántartása, visszaellenőrzése gazdaságosság szempontjából

    - raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, a raktár rendjének és tisztaságának betartása

    - havi leltározásban való részvétel

    - feladatkörrel együtt járó adminisztráció

    - FIFO betartása

    Elvárások:

    - középfokú szakképesítés

    - hasonló területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat

    - targoncás jogosítvány (3324-es típusú vezetőüléses targoncára)

    - pontos, precíz munkavégzés

    - terhelhetőség

    Előny:

    - B kategóriás jogosítvány

    - angol nyelvismeret

    Amit kínálunk:

    - versenyképes fizetés és széleskörű juttatási rendszer

    - hosszú távú munkalehetőség

    - egyedülállóan barátságos és vidám munkahelyi légkör

    - rugalmas beosztástervezés (heti 3-4 nap 12 óra, minden második hétvége szabad)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Fehér út 10.