Autóelektronikai partnercégünk számára keresünk a X. kerületbe tapasztalt raktáros kollégákat.
Nem kell más, mint érvényes targoncavezető jogosítvány mindhárom kategóriára, és pár éves tapasztalat, hasonló raktári környezetben.

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
  • Be- és kitárolás, csomagolás, komissiózás utasítások alapján
  • Kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Igényelt anyagok kiadása a megfelelő jogosultság ellenőrzése után
  • Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos és naprakész vezetése, készletpontosság ellenőrzése
  • Közreműködés a leltárak során

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • (Magas alapbér+Műszakpótlék+Cafeteria+Teljesítmény bónusz)
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

X. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, kattintson a Jelentkezés gombra, vagy hívja a 06705264454-es telefonszámot.