4. kerületi papír - írószereket forgalmazó partnercégünkhöz keresünk

Raktáros

munkatársat.

Feladatok:

  • Az áruk megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és összeválogatása
  • Raktári árukészlet mozgatása
  • Raktári rend fenntartársa

Elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (3313)
  • Komissiózásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Újpesthez közeli lakhely
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés ideje, kizárólag munkanapokon történik
  • Rugalmas munkamenet, feltétlen támogatás, a minél jobb minőségű munkavégzés érdekében
  • Bérezés: Nettó 200.000 Ft + bónusz
  • Korrekt vezetők - munkatársak, kulturált munkakörnyezet
  • 2 műszakos (délelőtti, délutáni) 8 órás munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha érdekli a lehetőség,kattintson a jelentkezem gombra és küldje el önéletrajzát.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 0670 197 5260