Ha szeretsz dinamikus, fiatal csapatban dolgozni és megbízható vagy az anyagmozgatás és áruösszekészítés terén, akkor nálunk a helyed.

Raktáros

kollégákat keresünk! Munkavégzés helye: Bp, 8. kerület Választható műszak, akár részmunkaidőben is.

Feladatok:

  • Lista alapján a termékek összekészítése kézi scanner (PDA) segítségével Összekészített termékek kiadása Anyagmozgatói feladatok ellátása Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok Pontos, precíz munkavégzés Jó fizikum, monotónia-tűrés és állóképesség

Előnyt jelent:

  • Raktározásban/ anyagmozgatásban/ komissiózásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szabad hétvégék - csak HÉTKÖZNAPI munkavégzés Választható műszak: délelőtt VAGY délután Ha a részmunkaidő érdekel, akkor is jelentkezz hozzánk, van lehetőség 4 vagy 6 órában is dolgozni Nettó átlag fizetés: 160-200.000 ft/ hónap (műszaktól függően)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kattints a JELENTKEZÉS gombra!
Vagy küldj egy sms-t "raktáros "jeligével, és visszahívunk! Telefonszámunk: 06 20 218 8483