pro MONTEL zRt.

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    - Bejövő szállítmányok rakodása, mennyiségi és minőségi átvétele

    - Anyagmozgatás raktáron belül és kívül

    - Komissiózás, árukiadás

    - Raktári árukészlet felügyelete, leltározásban való aktív részvétel

    - Raktári nyilvántartás vezetése, dokumentációk kezelése

    - Raktári rend betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Középfokú végzettség

    - Pontos, precíz munkavégzés

    - Terhelhető, megbízható személyiség

    - Hasonló területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat

    - B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1142 Budapest, Tatai utca

Fényképes szakmai önéletrajz

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.