PremierPlast Kft.
Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Jelentkezz hozzánk, ha szívesen dolgoznál egy családias csapat tagjaként! Ha raktárosként szívesen foglalkoznál háztartási termékekkel, ha nem ijedsz meg az raktározási feladattól, csatlakozz csapatunkhoz!

    Dinamikusan fejlődő cégünk budapesti telephelyen, teljes munkaidőre (8 óra) RAKTÁROS munkatársat keres.

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • áruk megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és raklapra való összerakása
    • áru címkézése
    • összekészített áruk csomagolása
    • raktári rend fenntartása
    • áruátvétel
    • időszakos és éves leltár

    Munkarend:

    Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés: 08:00-16:30-ig.

    Jelentkezni elsősorban e-mailben küldött önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    AZ IDEÁLIS JELÖLT: lelkiismeretes, pontos, hosszútávra tervez, önállóan és csapatban is tud dolgozni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Raktáros területen szerzett tapasztalat, számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

    • stabil munkahely
    • azonnali munkakezdés
    • dinamikus, fiatalos, jókedvű csapat
    • változatos munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1107 Budapest, Száva utca 9.

A "jelentkezem" gombra kattintás után csatoljd a fényképes önéletrajzod!