PremierPlast Kft.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    Dinamikusan fejlődő cégünk budapesti telephelyen, teljes munkaidőre (8 óra) RAKTÁROS munkatársat keres.

    Ha szeretnél egy fiatalos, családias, jókedvű és pörgős csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésed!!

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • áruk megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és raklapra való összerakása
    • áru címkézése
    • összekészített áruk csomagolása
    • raktári rend fenntartása
    • áruátvétel
    • időszakos és éves leltár

    AZ IDEÁLIS JELÖLT: lelkiismeretes, pontos, hosszútávra tervez, önállóan és csapatban is tud dolgozni.

    ELŐNYÖK: raktáros területen szerzett tapasztalat, alapfokú számítógépes ismeretek

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • stabil munkahely
    • azonnali munkakezdés
    • dinamikus, fiatalos, jókedvű csapat
    • változatos munkakör

    Munkarend:

    Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés: 08:00-16:30-ig.

    Jelentkezni elsősorban e-mailben küldött önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1107, BUDAPEST SZÁVA utca 9..