PLATINUM Magyarország Kft.
Ha szereted a kihívásokat, újabb és újabb célok ktűzését és a megvalósítás folyamatának izgalmát, jelentkezz. Egy egyedülálló kutyatáp kizárólagos forgalmazói vagyunk, szeretjük az új megközelítéseket, kreatív látásmódot egy szívonalas termékcsalád kíséretében.
Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Jól bírod a fizikai és szellemi terhelést? Ismered egy raktár kihívásait és szereted megoldani a felmerülő, irányítást igénylő feladatokat? Rendet tartassz magad körül és meg is követeled azt? Pontos vagy és precíz, képes vagy monoton fizikai munkát végezni? Nem riadsz vissza a széles termékpalettától, a vonalkódok rengetegétől és szeretnél egy vadonatúj raktárkezelőrendszert mindennapi szinten használni?

    XV. kerületi raktárunkba, teljes munkaidős állás betöltésére keresünk olyan munkatársat, aki érettségivel, B kategóriás jogosítvánnyal, jó teherbíró képességgel rendelkezik és szívesen lenne egy dinamikusan fejlődő cég tagja.
    Targonca vezetői engedély megléte előny, de nem feltétel.

    Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el nekünk önéletrajzodat fizetés igény megjelölésével!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Önállósság, leleményesség

    Jó probléma megoldó képesség

    Igényesség munkára és környezetre egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    B kategóriás jogosítvány

    Targonca vezetői engedély

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1151 Budapest, Szántóföld utca 7.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzod fizetés igény megjelölésével.