PLASTOPLAN Polymer Kft.
Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.
A Plastoplan Polymer Kft. az európai műanyagpiac egyik legfontosabb értékesítő csoportjának a tagja. Cégünk neves gyártók kiváló minőségű műszaki műanyag granulátumainak forgalmazásával foglalkozik.
A cégről és a termékekről további információ a honlapunkon található!

Főbb feladatok, munkák:

  • A raktárba beérkező alapanyagokat kell targoncával lepakolnod illetve mozgatnod.
  • Vevőink szállításra váró termékeit kell összekészítened, komissióznod és felpakolnod.
  • Naponta pár óránként a raktár területén működő gyártáshoz kell a szükséges alapanyagokat a gépsorhoz eljuttatnod és a selejt konténereket kiürítened.
  • Adminisztratív feladatok is várnak Rád.
  • Kapcsolatot kell tartanod a cég munkatársaival.
  • Fenn kell tartanod a raktári rendet és a raktár területén takarítanod is kell majd.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Dolgoztál már korábban raktárosként.
  • Igényes vagy a mind magadra, mind pedig a környezetedre.
  • Pontos és megbízható vagy a munkádban.
  • Kérdezel, ha valamilyen információra van szükséged és tudsz segítséget is kérni, ha elakadsz.
  • Van érvényes elektromos üzemű targoncavezetői jogosítványod.
  • Számítógépes alapismeretekkel rendelkezel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Van raktározási - elsősorban magasraktárban - szerzett tapasztalatod.
  • Tudsz alapfokon angolul vagy németül beszélni/írni/olvasni.

Amit kínálunk:

  • Egy-műszakos munkarendben, hétfőtől péntekig fogsz dolgozni, a hétvégéid szabadok lesznek.
  • Tapasztalt munkatársak fognak teljeskörűen betanítani és felkészíteni a munkára.
  • Részese leszel cégünk fejlődésének és Neked is megadjuk a lehetőséget a szakmai és személyes fejlődésre.
  • Kiváló minőségű termékekkel foglalkozunk, így azzal nem lesz sok gond.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

2013 Pomáz, Céhmester út 3.

Amennyiben jelentkezni szeretnél az állásra, kérlek küldd el nekünk az önéletrajzodat magyar nyelven!