Büszkék vagyunk arra, hogy a 20 éve alapított Piramis Építőház Kft. az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Pest megyében. Az újHÁZ Centrum kiemelt tagjaként számunkra legfontosabb a vásárlóink bizalma és elégedettsége. 3 telephelyünkön 140 kollégánk és 20 tehergépjármű dolgozik azon, hogy vásárlóink örömmel térjenek vissza hozzánk. Bővülő csapatunkba

Raktáros

kollégákat keresünk.

Munkavégzés helye: Göd vagy Nagymaros

Miért válassz minket?

  • Vállalatunk még a vírushelyzet alatt is stabil, megbízható, folyamatosan növekszik, így hosszú távra biztosíthatunk számodra munkalehetőséget;
  • Egyműszakos, kiszámítható munkaidő, családias munkahelyi légkör, jófej csapat és rendezett munkakörülmények jellemeznek bennünket;
  • Versenyképes jövedelmet, munkaruhát, utazási hozzájárulást biztosítunk;
  • Remek programjaink vannak: csapatépítő programok, Családi nap, Évindító nap, gyümölcsnap stb.

Miért szeretnek kollégáink itt dolgozni?

  • Olvasd el kollégáink véleményét honlapunk karrier oldala alatt,
  • vagy tekintsd meg Facebook oldalunkat (Új Ház Centrum Piramis Építőház Kft)

Feladataid lesznek:

  • Áru átvétele, kiadása;
  • Áru összekészítése ügyfelek számára;
  • Raktári rend biztosítása;
  • Szállítólevelek kezelése;
  • Visszáru kezelés;
  • Leltározás.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Raktáros/árukiadó vagy targoncás/árukiadó területen szereztél szakmai tapasztalatot
  • Keményen, szorgalmasan és pontosan dolgozol;
  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel;
  • Megbízhatóság, kötelességtudat jellemez;
  • Mindig udvarias és segítőkész vagy az ügyfelekkel és munkatársaiddal;
  • Már megszerezted a targoncavezetői jogosítványt;
  • Előnyt élvezel a többi jelölttel szemben, ha rendelkezel építőipari anyagismerettel, B vagy C kategóriás jogosítvánnyal.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd, Nagymaros

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével vagy érdeklődj a +36 20 348 6995-as telefonszámon.