Pi dental Fogászati Gyártó Kft.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    Gépgyártó kisvállalkozás, keres anyaggazdálkodó raktárost egy műszakos munkarendbe zuglói munkahelyre.

    Feladatok:

    • Készletnyilvántartás
    • Anyagok megrendelése
    • Szállítás megrendelése
    • Az alkatrész kicsomagolása, polcra helyezése
    • Anyagok bevételezése (rögzítése számítógépen a váll. rendszerben)
    • Beérkező anyagok, áruk esetenkénti letisztítása elhelyezése a raktárban (fizikailag)
    • Anyag számlák szállítólevelek kezelése
    • Szállítólevelek kiállítása
    • A termelési folyamatok nyomon követése, anyagok beszerzése
    • Postán érkező áruk átvétele, dokumentumok kezelése
    • Anyagok kiadása (rögzítése számítógépen)
    • Készárú raktározása
    • Készárú csomagolása
    • Készárú átadása a fuvarozónak
    • Adatszolgáltatás
    • Raktárnyilvántartó program kezelése
    • Esetenként áru beszállítása.

    Minimum elvárások:
    Műszaki középfokú végzettség, jó számítógép ismeret (word, excel stb.)

    B kategóriás nyogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1141 Budapest, Szugló utca 83.

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.