Raktáros

Hirdetés szövege:

    Vállalatunk, a Partner Log Kereskedelmi Kft., munkatársakat keres törökbálinti hűtött élelmiszer raktárába (Törökbálinti DEPO) raktári munkás munkakörbe.

    Feladatok:

    • rendelések összekészítése

    Amit kínálunk:

    • hosszú távú stabil munkahely
    • rendszeres időben átutalt kereseti lehetőség: havi bruttó 280.000 - 330.000 Ft,
    • ingyenes céges buszjárat Törökbálint – Érd – Tárnok – Sóskút – Biatorbágy útvonalon

    Elvárások:

    • 8 általános iskolai végzettség

    Munkavégzés helye, ideje:

    • 2045 Törökbálint, DEPO 062/34. hrsz.
    • hétfőtől péntekig tartó nyitva tartás, egyműszakos munkarend

    A jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2045 Törökbálint, Depo