Pannonjob Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • Áru előkészítése, komissiózása
  • Kamionok szakszerű le- és felrakodása
  • A termelés zökkenőmentes kiszolgálása, valamint a termékek megfelelő raktározása
  • Általános raktári feladatok, tevékenységek elvégzése pontos és szakszerű módon
  • Egyéb raktározással kapcsolatos feladatok ellátása (leltározás, szavatossági idők követése, raktári rend fenntartása)
  • Korszerű rakodási rendszer használata (időkapus kiszolgálás, tablet-en történő rakodási adminisztráció)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncavezetői engedély (3324, 3312)
  • 3-4 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat (min. 3-4 év)
  • Kitartó, terhelhető személyiség
  • Magasfokú lojalitás és megbízhatóság
  • Elkötelezettség
  • 1,5 műszakos munkarend vállalása (6.00-14.00; 10.00-18.00)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Számítógépes ismeretek
  • Jártasság PDA-k, vonalkód olvasók használatában

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalati környezetben
  • Fiatalos, folyamatosan fejlődő munkakörnyezet, inspiráló vezetők
  • Bejárási és étkezési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

210.000 - 240.000 Ft

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

2347 Bugyi, Kossuth Lajos utca