Pannónia Representation Kft.

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    • Áruk átvétele, kiadása, csomagolása,
    • Áru összeállítás elvégzése
    • áruszállítás előkészítése
    • Részvétel a leltárak előkészítésében, lefolytatásában, dokumentálásában,
    • Feladatkörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása;
    • Készletfigyelés és raktárkészlet felügyelet, belső megrendelések optimalizálás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középiskolai végzettség, preferáltan műszaki/logisztikai
    • Informatikai ismeretek (készletgazdálkodási szoftverek, Microsoft Office)
    • Raktározási tapasztalat
    • Angol nyelvtudás
    • Büntetlen előélet
    • Célorientáltság a feladatok ütemezésében, megoldásában, párhuzamos feladatok időzített kezelése
    • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Szakmai kihívást, változatos munkakört és nagyfokú önállóságot biztosítunk
    • Hosszútávon számítunk a kollégáinkra
    • Korrekt, versenyképes jövedelmet adunk
    • Jó hangulatú, összetartó csapatot alkotunk, akik magas szintű szakmai támogatást adnak
    • Fiatalos, modern munkahelyen dolgozunk
    • Családias, emberséges munkakörnyezetet támogató vezetés
    • Munka-magánélet egyensúly (8:00-16:00-ig történő munkavégzés)
    • Teljes munkaidő
    • Biztos, stabil munkahely
    • Kezdő nettó 230.000.-Ft (a próbaidőt követően béremelés)
    • 3 hónap után 50%-os dolgozói kedvezmény
    • Azonnali munkakezdés.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1136 Budapest, Pannónia utca 15.