PANNON CSAPÁGY KFT.
Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.

Feladatok:

    A Pannon Csapágy Kft. sikerét elkötelezett munkatársak segítik.

    Amennyiben Ön úgy érzi, hogy megfelel az alábbi elvárásoknak és elhivatottságot érez a raktárosi feladatok elvégzése iránt, távozó férfi kollégánk helyére akár azonnali munkakezdéssel várjuk!

    Feladatok:

    • áruátvétel és áruérkeztetés
    • komissziózás, árukiadás
    • kiszállítással kapcsolatos folyamatok működtetése, dokumentációkezelés
    • megfelelő anyagellátás biztosítása
    • árukészlet felügyelete, folyamatos ellenőrzése
    • kapcsolattartás kollégákkal, vevőkkel, szállítókkal
    • a raktározás folyamatainak pontos betartatása

    Amit ajánlunk:

    • főállású munkaviszony
    • azonnali kezdés
    • versenyképes jövedelem
    • hosszú távú munkalehetőség
    • stabil hátterű, megbízható munkáltató,
    • modern munkakörnyezet

    Előnyök:

    • 1-2 éves kereskedelmi cégnél logisztikai területen szerzett tapasztalat

    Munkavégzés helye:

    • Törökbálint

    A jelentkezés módja:

    Várjuk fényképes, magyar nyelvű, önéletrajzát emailben várjuk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:

    • legalább középfokú végzettség
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • önálló munkavégzés
    • kitűnő számolási készség, pontosság, részletekre való figyelés képessége
    • jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó készség
    • dinamizmus, nagy munkabírás
    • csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2045 Törökbálint, Tó utca 1.