Nyomdaker Kft.
Csapatunk bővítése miatt keresünk Nyomdaipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó cégünk számára, munkájára igényes

Raktáros

kollégát Budapest IX.-ik kerületi telephelyre, csak hosszútávon gondolkodó kolléga személyében

Főbb feladatok, munkák:

  • Kézi anyagmozgatás/csomag összekészítés
  • Árufeladásnál csomagolás kb. 8- 24 kg csomagok
  • Raktár rendben tartása (pakolás, beérkezett áru elpakolása, rendben tartása)
  • Szemét, kartondobozok összevágása
  • Raktárkészlet követés, rendszerezés, pakolás termékek összekészítése
  • Árukiadás, áruátvétel

Elvárások:

  • Számítógép kezelési ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Erős fizikum, állóképesség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncás jogosítványelőny de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés
  • Egyműszakos munkavégzés Hétfőtől-Péntekig 8-16:30
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt, versenyképes jövedelem (béren kívüli juttatás)
  • Jó hangulatú baráti csapat
  • Stabil, biztos háttér egy több, mint 25 éves szakmai múlttal rendelkező cégben

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Táblás utca 36-38.