NTK Ipari-Elektronikai és Kereskedelmi Kft (NTK KFT.)
  • Győri Ipari Parkban tevékenykedő cégünk automatizálási anyagok forgalmazásával, kábelkonfekcionálással és összeszereléssel foglalkozik. Elmúlt 24 évünket innováció és folyamatos fejlődés, fejlesztés jellemezte, melynek fenntartásához további, jól felkészült munkatársakra van szükségünk.

  • Raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      beérkező áruk kezelése, áru mennyiségi és minőségi átvétele

      készletnyilvántartás, készletellenőrzés, leltározás

      számítógépes adminisztratív feladatok végzése

      anyagmozgatás

      komissiózás / megrendelések összekészítése

      csomagolási feladatok, szállításra előkészítés, árukiadás

      raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása

      Termékek alkalmankénti kiszállítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      középfokú végzettség

      B kategóriás jogosítvány

      hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

      stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek

      önálló, precíz, pontos munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

      idegennyelv ismeret

    Amit kínálunk:

      1 műszakos munkarend

      több mint 20 éve működő stabil, folyamatosan fejlődő, növekvő vállalat

      közvetlen, korrekt, családias hangulatú vállalati környezet

      modern, innovatív logisztikai folyamataink lehetőséget teremtenek a szakmai fejlődésre

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Győr, Gesztenyefa út 4, 9027

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Jelentkezését kizárólag mailben küldött önéletrajzzal várjuk.