NORMA Instruments Zrt.
  • Budapesti telephelyű labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó Zrt. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére

  • Raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      • A beérkező áruk mennyiségi átvétele/ellenőrzése, berakodása, bevételezése, adminisztrálása
      • Az áruk kiadása belső felhasználók részére, a megfelelő dokumentumok elkészítésével
      • Anyagok raktáron belüli tárolása, mozgatása
      • Anyagmozgások rögzítése az Exact integrált vállalatirányítási rendszerben
      • A készlet nyilvántartása, megbízható és hatékony kezelése, értékek megőrzése
      • Az éves leltárban való aktív részvétel
      • Raktár üzemeltetésének megszervezése
      • Raktári tisztaság és rend fenntartása
      • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
      • Munkaterületekre vonatkozó munka-és tűzvédelmi követelmények betartása, betartatása
      • Minőség- és ellenőrzési tervekben meghatározott előírások betartatása
      • A szakterületekre vonatkozó belső szabályzatok, utasítások megismerése, ezek betartása és végrehajtása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú, lehetőleg logisztikai végzettség
      • Minimum 3 éves raktárosi gyakorlat
      • műszaki beállítottság
      • precíz munkavégzés
      • nagyfokú terhelhetőség
      • jó rendszerező képesség, biztos nyilvántartás kezelés
      • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
      • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Windows, MS Office...)
      • targoncavezetői jogosítvány
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • versenyképes bérezés
      • cafeteria
      • részvétel egy dinamikus csapatmunkában

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1038 Budapest, Papírgyár utca 58.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét nettó fizetési igény megjelölésével!