Az NKM Földgázszolgáltató Zrt.
Szolgáltatási Igazgatóság
Beszerzési és Készletgazdálkodási Osztályára

RAKTÁROST

keresünk

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • A társasághoz beszállított anyagok és eszközök mennyiségi és minőségi átvétele, mozgatása, komissiózása, kiadása,
  • a minőségügyi rendszer előírásainak megfelelő anyagkezelés, bizonylatolás,
  • raktári készletek tulajdonvédelme (tűz- és munkavédelem, környezetvédelem),
  • leltározásban, illetve selejtezésben való részvétel,
  • a munkaterület rendben és tisztán tartása,
  • kézi és gépi rakodás.

ELVÁRÁSOK:

  • Középiskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • precizitás,
  • jó szervezőkészség.

ELŐNYT JELENT:

  • Raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • SAP vagy más moduláris rendszer ismerete.

AMIT MUNKÁLTATÓKÉNT NYÚJTUNK:

  • Stabil munkahely,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • rugalmas munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1101 Salgótarjáni út 45.

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja pontosan, határidőre dolgozik, valamint csapatban és önállóan is jól teljesít, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezési határidő: 2018. október 10.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az Nemzeti Közművek Csoportnak az álláshirdetést feladó tagvállalata az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból – nyilvántartsa és kezelje. Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a Nemzeti Közművek weboldalán.