Mile Kft.
Bővülő csapatunkba

Raktáros - Nappalos munkarendben

munkatársat keresünk.
A MILE Kft. 1991. óta folytat nagykereskedelmi tevékenységet az ország egész területén az ipari automatizálás, az energiaelosztás, a méréstechnika, a villamos készülékek és berendezések, a világítástechnika, az épületintelligencia valamint a kábelek-és vezetékek téma körében. Cégünk viszonteladó partnereket, ipari felhasználókat, valamint berendezésgyártókat és kivitelezőket szolgál ki.

Főbb feladatok, munkák:

Komissiózás, csomagolás, áruátvétel-és árukiadás támogatása, polc karbantartás, időszakos leltári folyamatok elvégzése.
Munkaidő: 9:00-17:30-ig és 11:00-19:30-ig heti váltásban

Az álláshoz tartozó elvárások:

Precíz, pontos munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Targoncavezetésben szerzett tapasztalat és jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat, hosszú távú munkalehetőség!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1104 Budapest, Mádi utca

A pozícióra történő jelentkezéshez várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!