Cégünk, egy nemzetközi, amerikai tulajdonban lévő, vállalatcsoport magyarországi leányvállalataként gyógyszeripari és biotechnológiai vállalatok, valamint ipari, oktatási, hatósági és állami szervezetek részére kutatásokhoz, analitikai vizsgálatokhoz, minőségellenőrzéshez biztosítja a hátteret. Vállalatcsoportunk a világ 36 országában, több mint 12 500 munkatársa segítségével azon igyekszik, hogy mozgásba hozza a tudományt, racionalizálja és kiszolgálja a laboratóriumok igényeit és karbantartási feladatait Észak-Amerikában, Európában és Ázsiában. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve, a magyarországi leányvállalatot tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

Raktáros munkatársat

keresünk teljes munkaidőben egy műszakos (nappali) munkavégzésre.

Feladatok:

  • Beérkező áru átvétele
  • Áru összekészítés, csomagolás megrendelés alapján
  • Leltározásban való részvétel
  • Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kiváló fizikai erőnlét, jó állóképesség
  • Középfokú végzettség megléte
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, hatékony munkavégzés, nyitottság az új információk gyors befogadására
  • Pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Együttműködési képesség, csapatmunka erősítése

Előnyt jelent:

  • Érvényes (új típusú) targoncavezetői engedély megléte
  • SAP program ismerete
  • Vegyésztechnikus végzettség
  • Aktív, alapfokú angol nyelvismeret (nyelvvizsga nem elvárás)

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Nyitott, támogató munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben úgy érzi, hogy a feladat motiváló Önnek, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el jelentkezését (önéletrajzát, valamint motivációs levelét) legkésőbb 2020. március 6. napjáig.