Raktáros munkatárs

Bruttó 3 000 Ft/óra bér

Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet

1239 Budapest, Ócsai út 7.

Főbb feladatok, munkák:

- Raktárba beérkező árut betárolni a raktárba
- Nagyháztartási gépek (tűzhely, sütő, mosogatógép, mosógép, hűtő) és bútorok komissiózása és felpakolása a teherautóra.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Erős fizikum (hiszen nagyobb súlyú csomagokat kell majd pakolnod, cserébe nem kell kondibérletet venni)
- Megbízhatóság  (hiszen senki sem szeretne sérült terméket átvenni)
-  Pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Korábbi raktárban szerzett tapasztalat nem feltétel, de előny!

Amit kínálunk:

23.kerületi csomagkiszállítással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk raktáros pozícióba kisegítő diákot.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat.