A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Alutóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktáros munkatárs

PÉCEL

Feladatok:

  • Bejövő áruk érkeztetése, ellenőrzése (SAP használata)
  • A raktárban tárolt alkatrészek szakszerű, targoncával történő ki- és berakodása, mozgatása, helyszíni elosztása
  • Leltározásban való részvétel
  • Az üzemek pontos és szakszerű kiszolgálása alapanyaggal
  • Kiszállítások elkészítése, csomagolási feladatok ellátása
  • A szükséges dokumentációk elkészítése, nyilvántartások ellenőrzése
  • Munkafolyamatok figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalata
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány (3312, 3324)
  • Két műszakos munkarend vállalása

ELŐNY:

  • Idegen nyelv ismerete (német/angol)
  • SAP ismeretek
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér és bónuszrendszer, cafetéria
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi csapatban való munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett) vagy/és Budapest XVII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécel

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát – bérigényének megjelölésével – a Jelentkezem gombra kattintva!