Munkatársat keresünk

Raktáros munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Műanyag lemezek nagykereskedelmével foglalkozó cégünk keres raktári munkára komissiózós raktárosokat fiatalos, lendületes csapatába.

    Munkavégzés helye Budapest X. kerület, bejelentett, 8 órás állás, hétvégi munka nincs.

    Amit kínálunk: jó hangulatú csapat, céges rendezvények, új építésű jól felszerelt csarnok, alapfizetésen felül fizetett túlóra, műszakpótlék (6:00-14:30-ig és 9:30-18:00-ig) és teljesítmény bonusz.

    Előny az asztalos vagy lapszabászati min 1-2 éves tapasztalat és targoncás jogosítvány.

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Kultúrált megjelenés

    - Precizitás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Gyömrői út 105.

Havi nettó fizetési keret:

240 000 HUF