Multimpex Europa Zrt.
Cégünk, a Multimpex Europa Zrt. meghatározó és egyben az egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője a FMCG szektor beszállítói piacán, a folyamatos növekedésnek és egyben a piacbővítési stratégiának köszönhetően, cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Raktáros munkatárs

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    • Termékek kigyűjtése szállítólevél alapján
    • Raktári rend betartása
    • Visszáru kezelés
    • Konténerpakolás
    • Termékek csomagolása
    • Termékek címkézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Precizitás
    • Terhelhetőség
    • Minimum 8 általános iskolai végzettség
    • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

    • Egy dinamikusan növekvő cég biztonsága
    • Fiatal, dinamikus, céltudatos csapat
    • Állandó egyműszakos munkarend
    • Munkavégzés ideje: hétfőtől-csütörtökig 8.00 - 17.00-ig, péntek 8.00-16.00-ig
    • Szabad hétvégék (Nincs hétvégi munkavégzés)
    • Dolgozói kedvezmény minden Multimpex Europa Zrt. által forgalmazott termékre
    • Határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1222 Budapest, Háros utca 7.