MOBILEGAP Magyarország Zrt.
  • Dinamikusan fejlődő Távközlési- és IT rendszerintegrációval illetve rendszertámogatással, hálózatüzemeltetéssel foglalkozó cég munkatársakat keres raktáros pozícióba.
  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Raktáros munkatárs

    Hirdetés szövege:

      • a Raktár napi és heti tevékenységeinek koordinálása, heti és havi riportolások elvégzése
      • Anyagátvétel, beérkező áru adminisztrálása vállalatirányítási rendszerben
      • Raktárosi feladatok ellátása, szerelési anyagok előkészítése
      • Árubeszerzés, kapcsolattartás beszállítókkal, új beszállítók felkutatása
      • Céges autók felügyelete, flottakezelés, szervizelés irányítása
      • A raktárosi / flotta kezelői feladatok dokumentálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Alapszintű számítógép kezelői ismeretek, készség új szoftverek használatának elsajátítására,
      • Magas fokú műszaki érzék,
      • Dinamikus, eredménycentrikus és rugalmas hozzáállás,
      • Önállóan és csapatban végzett munka,
      • B kategoriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Raktározási folyamatok ismerete (Bevétel, Kiadás, Leltár, Anyagrendelés, stb,)
      • Vállaltirányítási rendszer Raktárkezelői modul használatának ismerete (Serpa, SAP, Kulcssoft, Navision stb.)
      • Raktári folyamatok precíz szoftveres dokumentálása

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés,
      • Változatos munkakörnyezet és feladatok,
      • Lehetőség szakmai fejlődésre,
      • Túlórák elszámolása.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1202 Budapest, Nagykőrösi út 199.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása