Raktáros munkatárs

Láng Kft.

1211 Budapest, Szikratávíró u. hrsz. 210012/11.

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., csepeli központi raktárába keres

raktáros munkatársat

Szeretnél egy hosszútávú, jól fizető munkát? Nem gond, ha nincs még raktáros tapasztalatod, mi megtanítunk Neked mindent ahhoz, hogy kiemelt kereseti lehetőséged legyen!

Főbb feladatok:

  • Alkatrészek komissiózása,
  • Árumozgatás,
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra,
  • Raktári árukészlet leltározása,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:

  • alapfokú végzettség,
  • nagyfokú munkabírás, jó állóképesség,
  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
  • jó, ha van, de nem feltétel: raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • stabil, folyamatosan növekvő vállalati háttér,
  • modern környezet, új raktár,
  • munkaruházat,
  • gépkocsiparkoló,
  • vidéki kollégák számára bejárási támogatás,
  • CAFETERIA,
  • dolgozói kedvezmények,
  • azonnali munkakezdés lehetősége,
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • túlóra vállalás lehetősége
  • műszakpótlék, bonuszok
  • NETTÓ kereseti lehetőség 265.000.- nappali váltott műszakban,
    + túlóra lehetőség

Munkarendünk:

hétfőtől péntekig délelőtt (6:00 – 14:30), délután (13:00 – 21:30) – heti váltásban.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk a weboldalunkon tekinthető meg.

Láng Kft.