Raktáros munkatárs

Láng Kft.

1211 Budapest, Szikratávíró u. hrsz. 210012/11.

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., csepeli központi raktárába keres

raktáros munkatársakat

két-, három műszakos (egyik műszak éjszaka),
vagy fix éjszakás munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása és a megrendelések folyamatos kiszolgálása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • alapfokú végzettség,
  • nagyfokú munkabírás, jó állóképesség,
  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
  • jó, ha van, de nem feltétel: raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat.

Előny:

  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil, folyamatosan növekvő vállalati háttér,
  • modern környezet, új raktár,
  • munkaruházat,
  • gépkocsiparkoló,
  • vidéki kollégák számára bejárási támogatás,
  • CAFETERIA,
  • dolgozói kedvezmények,
  • azonnali munkakezdés lehetősége,
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • túlóra vállalás lehetősége
  • műszakpótlék, bonuszok.
  • NETTÓ kereseti lehetőség 265.000.- nappali váltott műszakban,
  • 338.000.-Forint éjszakás műszakban + túlóra lehetőség

Munkarendünk:

Hétfőtől péntekig délelőtt (6:00 – 14:30), délután (13:00 – 21:30), éjszaka (21:00 – 5:30)

Műszakbeosztás heti váltásban, kivéve fix éjszaka.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kérjük a tárgyban tüntesd fel, hogy több műszakban, vagy fix éjszakásként szeretnél dolgozni.

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk a weboldalunkon tekinthető meg.

Láng Kft.