INTERTON Kft.
  • Az INTERTON Group hang-, fény-, színpad-, vizuál-, vezérléstechnikai rendszerek tervezésével, megvalósításával, és karbantartásával, valamint az ezekhez szükséges világszínvonalú termékek kereskedelmével, IVS néven, saját audiovizuális eszközök fejlesztésével és gyártásával, valamint kreatív tartalmak létrehozásával foglalkozik.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Raktáros munkatárs

    Feladatok:

      • áruk összekészítése, becsomagolása;
      • áruk kiadása, visszavételezése;
      • raktári rend folyamatos fenntartása;
      • készletellenőrzés;
      • szállítmányok érkeztetése;
      • árumozgatás nyilvántartása az ügyviteli rendszerben;
      • év végi leltározás a logisztikusokkal együtt;
      • gépkocsipark kezelése;
      • tárgyi eszközök kezelése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat;
      • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat;
      • MS Office felhasználói szintű ismerete;
      • önálló munkavégzés;
      • megbízhatóság, precizitás;
      • pozitív, energikus személyiség;
      • rendszerető, rendszerező hozzáállás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • targonca vezetői jogosítvány;
      • Kulcs-Soft ügyviteli program ismerete.

    Amit kínálunk:

      • fiatal, innovatív, dinamikus csapat;
      • családias munkahelyi légkör;
      • munkavégzés hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között
      • versenyképes fizetés;
      • mobiltelefon előfizetéssel;
      • cafeteria.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1119 Budapest, Than Károly utca 17.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria