Gepida (GEPIDA KERÉKPÁR KFT.)
  • Van targoncavezetői jogosítványod és egy biztos, stabil munkahelyet keresel? Akkor csatlakozz jókedvű csapatunkhoz! Magyarországon több évtizedes múlttal rendelkező, a Gepida kerékpárokat gyártó vállalat keres az alábbi munkakörbe:
  • Raktáros munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • Munkavégzés egyműszakos munkarendben, hétfőtől péntekig
      • A társaság alkatrész- és készáru raktárának kezelése
      • Komissiózás, árurendezés, pozíciók kezelése
      • Targoncák és kísérő targoncák folyamatos használata

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Új típusú targonca jogosítvánnyal rendelkezel
      • Ha van hasonló területen szerzett tapasztalatod, annak csak örülünk
      • ha pontosan és megbízhatóan szereted végezni a munkádat
      • ha igazi Gepida csapattag szeretnél lenni

    Amit kínálunk:

      Jelentkezz hozzánk, ha az alábbiak fontosak neked egy munkahelyben:

      • olyan helyet szeretnél, ahol azon dolgozunk, hogy mindennap szívesen gyere be
      • stabil, magyar cég legyen, ahol a csapat egy nagyon szuper terméket gyárt
      • ahol lehetőséged van kipróbálni magad egy sokoldalú és kreatív pozícióban
      • ahol szereted csinálni, amit csinálsz, és még fizetünk is érte
      • ahol dolgozói kedvezményt biztosítunk számodra, ha Gepida tulajdonos szeretnél lenni

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1164 Budapest, Ostorhegy utca

    Jelentkezés: Személyesen, önéletrajzzal a 1164 Budapest, Ostorhegy utca 4 címen vagy e-mailen (csatolt önéletrajzzal).