A Budapesten működő Flap Competence Center nemzetközi színvonalú modern bútorszerelvények fejlesztésével, kivitelezésével és gyártásával foglalkozik. A Flap Competence Center 250 alkalmazottal közösen a Häfele és a Kesseböhmer német vállalati csoport szerves része. A modern bútorszerelvényeket a bútorgyártó iparban világszerte használják.

Növekedésünk következményeként, csapatunk erősítésére keresünk

Raktáros munkatársat

FELADATOK:

  • Raktári tevékenység (áru előkészítése gyártáshoz, anyagmozgatás gépi és kézi eszközökkel, készáru csomagolás, beérkező anyagok átvétele)
  • Termelési csarnok/üzem anyagellátása komissiós lista alapján
  • Alapanyagok összekészítése, komissiózása az adott üzemeknek, ezek rendelkezése bocsájtása a gyártás felé

ELVÁRÁSOK:

  • Megbízhatóság, precizitás
  • Gyártó cégnél logisztikai területen szerzett tapasztalat

ELŐNYÖK:

  • Targonca vezetői engedély (elektromos, gázos)
  • Targonca, magasemelő (rendszeres) kezelésében szerzett tapasztalat
  • Tehergépjármű vezetői jogosítvány

AMIT NYÚJTUNK:

  • Modern munkakörülmények, érdekes és igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményhez igazodó javadalmazás
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Jó munkahelyi légkör egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2220. Vecsés Lőrinczi út 59 -61.