AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A BMW csoport márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

A kecskeméti BMW Márkakereskedés 2001 októberében nyitotta meg kapuit ügyfelei számára a Kecskemét, Szent László krt. 80. szám alatt, egy kiterjedt, stabil anyagi hátterű cégcsoport tagjaként. Fő tevékenysége a BMW gépjárművek értékesítése, szervizelése, valamint teljes körű szerviz- és alkatrész kiszolgálása. Továbbá beszámított és bizományos használt gépjárművek értékesítése, karambolos gépkocsik javítása, kárfelvétel, biztosítási ügyintézés, banki finanszírozás.

Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk Kecskemétre azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá! A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

RAKTÁROS MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Beérkező/kiszállítandó alkatrészek és eszközök átvétele, rendszerezése, mozgatása
  • Adminisztráció elvégzése és adatbázis kezelése és karbantartása és az árajánlatok feldolgozása
  • Alkatrész értékesítése; szervizen keresztül munkalap alapján és közvetlenül az ügyfelek számára
  • A kiszállítandó alkatrészek és cseredarabos visszáruk összekészítése
  • Garanciális alkatrészek teljes körű ügyintézése
  • Téli/nyári gumik tárolása, műhely felé történő kiadása
  • Raktárrend fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Autóalkatrész ismeretek
  • Raktározás, logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Jó fizikai teherbírás
  • Műszaki érdeklődés

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

    Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk.
    Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, teljesítményarányos javadalmazást (alapbér és jutalék) kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Küldje el jelentkezését!

A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
További információért kérjük, látogasson el a weboldalunkra. Bízunk benne, hogy találkozunk!