Bellis Egészségtár Kft.
Bővülő csapatunkba

Raktáros munkatárs

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Feladat:

    • Könnyű darabáruk (pl.: teák, vitaminok, egészségügyi készítmények) kezelése:
    • árufogadás, bevételezés, betárolás; komissiózása;
    • lejáratos és minőségi hibás termékek elkülönítése;
    • a vevői rendelések áruinak csomagolása különböző göngyöleg fajtáknak megfelelően;
    • a göngyölegek címzésére szolgáló címkék felhelyezése a csomagokra.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárás:

    • minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny;
    • pontos, precíz munkavégzés;
    • egy műszakos (fix délután) vagy két műszakos (de.-du. váltott műszak) munkarend vállalása napi 8 órában
    • műszakok: Hétfő-Péntek (7:00-15:30 és/vagy 14:30-23:00)
    • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
    • Targoncavezetői jogosítvány előny, de nem feltétel

    Amit kínálunk:

    • akár nettó 270.000.-/ bruttó 410.000.- bejelentett, kiemelkedő jövedelem; fix alapbér +teljesítménybér+ műszakpótlék
    • stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség;
    • bérelőleg lehetősége próbaidő után
    • utazás támogatás törvényi előírásoknak megfelelően
    • Budapesten belül a hazajutáshoz taxit biztosítunk

    A munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület, Károlyi Sándor út 121.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1151 Budapest, Károlyi Sándor út 121.

A jelentkezés módja: telefonon a 06-20-268-6145 hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig, vagy önéletrajzát várjuk, a „jelentkezem” gombra kattintva.,