AQUA OPTIMA Kft.

Raktáros munkatárs

Hirdetés szövege:

    Dinamikusan fejlődő, digitális piaci környezetben közel 20 éves szakmai múltra visszatekintő AQUA Webáruház az egyik piacvezető szereplő a műszaki termékek kiskereskedelme területén. A Gazdaság Kutató Intézet adatai alapján 2018-as évben Magyarország 9. legnagyobb webáruháza. A 100 %-ban magyar tulajdonú Webáruház az online jelenlét mellett jelenleg 5 üzlettel rendelkezik országszerte (Budapest, Székesfehérvár, Győr), valamint számos „Az ország boltja” minősítés büszke tulajdonosa, melynek hátterében a közel két évtizedes vásárlói fókuszú innovatív megoldások és a szakértő kollégák kiemelkedő munkája áll.

    Budapesti munkavégzéssel

    pozícióba keresünk új kollégát.

    Feladatok:

    • beérkező szállítmányok tételes átvétele,
    • kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás),
    • raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése,
    • leltározásban történő részvétel,
    • az internetes megrendelések pontos, rendezett összeállítása, számlázása,
    • kapcsolattartás a futárcégekkel.

    Elvárások:

    • rendelkezz min. alapfokú végzettséggel,
    • hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés,
    • elengedhetetlen, hogy pontos és precíz legyél,
    • ne okozzon problémát az önálló munkavégzés,
    • legyen alapvető számítógép alkatrész és műszaki termék ismereted.

    Előny:

    • ha van már min. 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

    Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem,
    • kedvezményes dolgozói vásárlás,
    • akár azonnali kezdési lehetőség,
    • teljes munkaidős bejelentett állás,
    • fiatalos, lendületes csapathoz tartozhatsz,
    • családias hangulatú munkakörnyezet,
    • vállalaton belüli fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1048 Budapest, Tenkefürdő utca 5.