Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Raktáros munkatársat

keresünk
azonnali belépéssel
Bp. XVII. Kerület

Feladatok:

  • Áruátvétel, bevételezés, integrált vállalatirányítási rendszerben rögzítés
  • Árukiküldés, áruk csomagolási, szállítólevelek írása
  • Szállítmányozókkal kapcsolattartás, fuvarlevelek kiállítása
  • Raktári rend, tisztaság fenntartása
  • Reklamációk intézése, határidők nyilvántartása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Min. 2 év raktárosi tapasztalat
  • Jó számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás, gyors betanulás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil háttér
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Tömegközlekedéssel is könnyű megközelíthetőség
  • Egy műszakos munkarend, hétvégi munka nincs

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1173 Összekötő utca 6-8.

Fényképes – MAGYAR nyelvű - önéletrajzot és motivációs levelet kérünk bérigény megjelölésével! Jelentkezés KIRZÁRÓLAG a Profession rendszerén keresztül, közvetlen megkeresésre vagy más mail címre küldött pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros munkatárs
  • Hirdető cég: AL-BOHACEN Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVII. kerület
  • Feladatok: Áruátvétel, bevételezés, integrált vállalatirányítási rendszerben rögzítés Árukiküldés, áruk csomagolási, szállítólevelek írása Szállítmányozókkal kapcsolattartás, fuvarlevelek kiállítása Raktári rend, tisztaság fenntartása Reklamációk intézése, határidők nyilvántartása
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Min. 2 év raktárosi tapasztalat Jó számítógépes ismeret Jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség Pontosság, precizitás, gyors betanulás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-06-27
Állás, munka még: AL-BOHACEN Kft. >